Pfaff Quilt Expression 2046 Dikiş Makinesi

OTOMATİK MAKİNELER
Fiyatı      :      SATILDI
Ürünün Özellikleri
Whatsapp 05304455837
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar
new-instagram-logo-clipart-16 garanti

Pfaff Quilt Expression 2046 Dikiş Makinesi orjinal alman malı pfaff sanayii tipi tam devir çavanoz otomatik masura sarma otomatik iplik takma serbest kol ve paça dikişi sorunsuz nervür çift iğne dikişi hassas hız ayarlı pedal sessiz ve seri çalışma özelliği lcd panel 2 farklı yazı karakteri aynalama özelliği ile onlarca farklı desen ve nakış özelliği pfaff kalitesi videolu anlatımı izleyebilir dilerseniz gelip deneyerek satınalabilirsiniz.

9+13 QUILT DiKİŞİ

11 ANTİKA – QUILT DİKİŞİ;

29 FAYDALI DİKİŞ

3 İLİK 18 PİKO DİKİŞİ

16 SATEN DİKİŞİ

4 DOLGULU PİKO DİKİŞİ

2 KANAVİÇE DİKİŞİ

3 ANTİKA DİKİŞ

2 YAZI KARAKTERİ

33 HARF 9 İŞARET

10 RAKAM

Dikiş Seçmek !

Sadece tuşa basınız ve başlayınız. Bütün dikiş seçenekleri sadece 10 tus ile belirlenir.Direk olarak seçebilirsiniz veya dikişin numarasını yazarsınız .

Özel Kullanma Konforu!

Sadece seçim düğmesini çevirerek dikiş ve alfabeyi seçebilirsiniz.Daha kolay olamaz. Quilt expression 2046 ekranı anında gösterir.Her seçilen dikiş için optimal ayarlar önceden programlanmıştır , ama isteğe göre değiştirilebilir.

Gerekli Olan Bütün Bilgiler!

Info – tuşu size her zaman bilgi verir.Bir parmak dokunuşu ile ışıklandırılmış ekranda seçilen dikişe göre dikiş tavsiyeleri çikar. Örneğin , optimal iplik gerginliği , doğru iğne ve bir ilik nasıl açılır gibi vs.

Extra konforlu 5 fonksiyon

* İğne yukarıda – asağıda ; Dikişe ara verildiğinde , iğne kumaşin içinde kalır.Her hobi – terzisi için vazgeçilmez.

* Sağlamlastırma ; Dikişler başında ve sonunda otomatik olarak sağlamlastırır.

*Yavaş Dikme ; Özellikle problemli dikişlerde , dikiş hızını azaltır.

*Desen aynalama; Piko desenini sadece aynalayınız ve yeni bir desen yaratınız.

* Devamlı Geriye Dikme ; Rahatça geriye doğru dikebilirsiniz , sadece tuşa basınız ve dikiniz. Büyük dikiş projeleri için inanılmaz rahatlık !

Vazgeçmek istemeyeceginiz bir dikiş konforu !

Otomatik iplik geçirme ile quilt expression 20468’de iplik geçirme çok basit !

Alt ipliği bittiği zaman , quilt expression 2046’de ışıklandırılmış ekranda görüntülenir. Bu özelliğin önemini quilt ve dikiş profesyonelleri gayet iyi bilirler.Böylece dikiş anında ipliğin anıden bitmesi engellenir. Masura sarmak için ipliği iğneden çıkarmaya gerek yoktur.

Yazılar !

Quilt expression 2046 ile quiltlerinizi isminizle süsleyin. 2 yazı karakterine ilave olarak , büyük – küçük harfler , 0-9 kadar rakamlar ve özel işaretler ile yazilarınızı da rahatça yazabilirsiniz.Quilt etiketleri için çok uygundur.

UYARI...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir